آرشیو [name]

تیم تحقیقاتی نورولند برای افزایش آگاهی عمومی و کمک به خانواده های درگیر با اختلالات رشد به ویژه مشکلات گفتاری اقدام به تهیه مطالب بسیاری کرده است که توصیه می شود نخست مطالب "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه کرده تا با پیش زمینه ای قوی بتوانید این نوشتار را مطالعه کنید.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۸:۴۳

تیم نورولند برای معرفی بهتر اختلالات گفتاری مطالب زیادی را تهیه کرده است که نوشتار حاضر "گفتار درمانی کودک ۴ ساله" از جمله این مطالب است، بهتر است برای درک بهتر این اختلالات و راهکار های درمانی آن نخست مقاله "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه گردد سپس به این صفحه برگردید.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۸:۴۵

با توجه به تقدم و تاثر مقالات مرتبط با اختلالات گفتاری و روش های گفتار درمانی که توسط موسسه نورو لند تهیه شده است، توصیه می شود نخست نوشتار "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه شود تا اطلاعات نسبی درباره این قبیل مشکلات به دست آمده و در ک این مطلب راحتر گردد.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۸:۴۶

با توجه به اهمیت اختلالات رشدی مختص سن خردسالی به ویژه مشکلات گفتاری  بر زندگی و آینده کودکان، تیم متشکل از متخصصان و مشاوران نورو لند مقالات زیادی درباره علائم و روش های درمانی آن ها تهیه کرده است که توصیه می شود نخست مطلب "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه شده تا با کسب اطلاعات اولیه بهتر بتوان این مطالب را درک کرد.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۸:۴۸

گفتار درمانی کودک ۲ ساله، گفتار درمانی کودک ۴ ساله، هزینه گفتاردرمانی در منزل، گفتار درمانی کودک ۵ ساله، کتاب گفتار درمانی کودک، گفتار درمانی کودک ۶ ساله، گفتار درمانی بزرگسالان چیست، دانلود کتاب گفتار درمانی pdf

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۱۰

از جمله حوزه مهم موضوعی مقالات سایت نورو لند، گفتار درمانی است که در آن علاوه بر توضیح اختلالات مرتبط با زبان و گفتار به توضیح روش های موثر برای درمان آن ها اشاره شده است. برای کسب اطلاع دقیق از محتویات گفتار درمانی بهتر است نخست مطلب "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه شود تا بتوان شناخت بهتری از این اختلالات کسب کرد.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۱۱

گفتار درمانی کودک ۲ ساله، بازی های گفتار درمانی، گفتار درمانی کودک ۴ ساله، گفتار درمانی کودک ۵ ساله، مشکلات گفتاری کودکان، درمان تاخیر در گفتار، در گفتار درمانی چه کار می کنند، گفتار درمانی کودک سه ساله

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۱۳

با توجه به آمار روز افزون اختلالات گفتاری به ویژه تاخیر در تکلم و تاثیر آن بر آینده و اعتماد به نفس کودکان، تیم نورولند مقالات گفتار درمانی زیادی تهیه کرده است که برای درک بهتر پیشنهاد می شود که نخست مقاله "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" مطالعه گردد. سپس با شناخت بهتر این مشکلات گفتاری، به این صفحه برگردید.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۱۵

در این مطلب می توانید درباره روش های گفتار درمانی در منزل با کودک دلبندتان، بازی های گفتار درمانی، آموزش گفتار درمانی، کلینیک گفتار درمانی اطلاعات بسیاری کسب کنید.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۱۷

در این مطلب می توانید توضیحات لکنت زبان در کودکان ۲ و ۳ ساله را مشاهده نمائید. البته در مقالات دیگر هم میتوانید درباره لکنت زبان گروه های سنی دیگر نیز مطالبی پیدا کنید.

سه‌شنبه, مارس ۲۳, ۲۰۲۱ - ۰۸:۳۴

لکنت زبان در کودکان ۴ و ۵ ساله به عنوان عارضه ای خوش خیم، مطرح است که می بایست با استفاده از خدمات گفتار درمانی بهبود یابد. خانواده‌ها به ویژه والدین نیاز است، دانش خویش را درباره اختلالات سنین خردسالی به ویژه لکنت زبان افزایش دهند. چنین اقدام به ظاهر ساده ای، می تواند مزایای بیشماری برای آینده کودکان به همراه داشته باشد به طوری که نه تنها در کسب مهارت‌های زبانی و گفتاری، موفق ظاهر شوند بلکه  در جمع های مختلف با سخنوری قدرتمند، موانع تحصیلی، اشتغال و ارتباطی را پشت سر بگذارند. در این نوشتار می توانید علائم و رفتار های درمانی تاثیر گذار بر لکنت زبان کودکان ۴ و ۵ ساله را مطلع شوید.

جمعه, آوریل ۹, ۲۰۲۱ - ۱۰:۰۱

لکنت زبان در کودکان ۶ و ۷ ساله، تعداد را درگیر کرده است اما میتوان با استفاده از خدمات درمانی، امیدواری قابل توجهی برای کاهش علائم را احساس کرد البته نیاز به نگرانی نیست و نباید این عارضه را مشکلی جدی پنداشت که امید و آرزو را از خانواده‌ها میگیرد. اگر شما نیز تجربه هایی از این اختلال گفتاری داشته اید، به ویژه آن که استرس و اضطراب می تواند موجب تشدید علائم شود. مطالعه این مطلب می تواند، زنگ خطر های هشدار دهنده را در زمان طلایی تشخیص داده و بازدهی درمان را دوچندان کند.

جمعه, آوریل ۹, ۲۰۲۱ - ۱۰:۱۳

بسیاری از خانواده ها توقع مشاوره در لحظه آنلاین دارند، مطمئن باشید شما از ما مشاوره می گیرید اما با توجه به ظرفیت محدود مشاورین مجموعه و ساعت کاری در لحظه این کار شاید امکان پذیر نباشد.

مشاوره آنلاین اولیه در نورولند برای طرح پرسش‌تان رایگان است، راحت باشید، مطرح کردن پرسش برایتان هزینه ای ندارد، اگر برای ما پیام با شماره تماس بگذارید، از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب، با شما تماس خواهیم گرفت و پاسختان را خواهیم داد

برای ما واتس اپ راحت تر است، شما هم می توانید صوتی برای ما پیام بگذارید، ما هم صوتی پاسخ می دهیم

واتس اپ برای طرح پرسش

حتی می توانید با ما همین الان تماس تلفنی بگیرید و نوبت بگیرید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

۰۹۱۲۴۹۴۲۷۷۳ (کلیک کنید)

در غیر این صورت با ما آنلاین چت کنید، ظرفیت چت آنلاین ما محدود است، مسئله خود را مطرح کنید، شماره تلفن قرار دهید، ما با شما تماس می گیریم

چت آنلاین با صف انتظار

چت آنلاین با ما