آرشیو [name]

درمان بیش فعالی کودکان با داروهای گیاهی، درمان قطعی بیش فعالی، درمان بیش فعالی کودکان در طب سنتی، مدت زمان درمان بیش فعالی، درمان بیش فعالی بزرگسالان بدون دارو، بهترین داروی بیش فعالی، درمان دارویی بیش فعالی، داروی جدید بیش فعالی

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۲۷

یکی از مسائل چالش برانگیز برای والدین، آموزش و تربیت فرزندان است، چنان چه کودک مبتلا به بیش فعالی باشد، این فرآیند سخت تر نیز می شود ولی در صورتی که بتوان خلاقیت و نوآوری را وارد روش های تربیتی کرد، شاهد تاثیر پذیری بیشتر کودکان خواهند بود.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۲۸

کودک بیش فعال کیست؟، کلاسهای مناسب کودکان بیش فعال، کودکان بیش فعال در مدرسه، بازیهای مربوط به کودکان بیش فعال، بازی درمانی بیش فعالی، تحلیل نقاشی کودکان بیش فعال، درمان کودکان بیش فعال، نقاشی کودکانه

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۲۹

تیم تحقیقاتی نورو لند برای افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی خانواده ها اقدام به جمع آوری محتویات جامعی درباره اختلال بیش فعالی، علائم، راهکار های درمانی و... کرده است که مطالعه آن به همه افراد به ویژه زوج های جوان که دارای فرزند خردسال هستند توصیه می شود. در این نوشتار تمرکز بر توضیح علائم رفتاری کودکان بیش فعال در مدرسه است تا با شناخت بهتر آن ها، معلمین و اولیا مدرسه بتوانند برخورد درست را انجام دهند.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۲۹

تیم تحقیقاتی نورولند با توجه به گسترش روز افزون اختلالات رشدی به ویژه بیش فعالی و اوتیسم و... مطالب زیادی درباره علائم و راهکار های درمانی آنان تهیه کرده است تا روند تشخیص و درمان آن تسریع یابد. به همین دلیل در این نوشتار به خواب کودکان بیش فعال پرداخته شده است. البته باید یادآوری کنیم که تمامی این محتویات فقط جنبه آموزشی دارند و نباید بدون مشورت با پزشک متخصص از این توصیه ها استفاده کرد.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۰

معمولا تولد نوزاد علاوه بر گرما و نشاطی که وارد کانون خانواده ها می کند با دلهره و استرس هایی نیز همراه است به ویژه اگر این نوزاد اولین فرزند یک زوج جوان باشد که از مراحل طبیعی رشد و خصوصیاتی مانند نحوه خواب، تعداد شیر خوردن و... نیز اطلاعات چندانی نداشته باشند.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۱

درمان بیش فعالی بدون دارو، مدت زمان درمان بیش فعالی ، درمان بیش فعالی کودکان در طب سنتی، درمان بیش فعالی کودکان با داروهای گیاهی، درمان بیش فعالی با کندر، درمان دارویی بیش فعالی، عوارض عدم درمان بیش فعالی، بهترین داروی بیش فعالی

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۲

از مشخصه اصلی کودکان بیش فعال، انرژی فراوان و جنب و جوش زیاد آنان است به طوری که به سختی می توانند یک جا بنشینند، بنابراین می توان با کمک انجام حرکات ورزشی، انرژی درونی آنان را آزاد کرد به همین دلیل پزشکان و کارشناسان توصیه می کنند در کنار مصرف دارو ها و استفاده از خدمات رفتار درمانی، به حضور کودک بیش فعال در فعالیت های ورزشی توجه ویژه شود.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۴

بیش فعالی از جمله اختلالات رشدی سنین خردسالی محسوب می شود که متاسفانه بسیاری از خانواده ها با آن درگیرند و برای تربیت و انتخاب راهکار درمانی مناسب که منجر به کاهش علائم و حرکات این کودکان شود، دچار چالش هستند. کار درمانی از جمله متد های درمانی است که در کاهش بروز اثرات بیش فعالی نقش موثری دارد به همین علت تیم نورو لند در این نوشتار به برخی از تمارین و فعالیت های آن اشاره می کند تا کمی از دغدغه ذهنی والدین بکاهد.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۵

تیم تحقیقاتی نورولند برای آشنایی و تفهیم بهتر اختلالات رشد مختص سنین کودکی به ویژه بیش فعالی، محتویات بسیاری درباره علائم و شواهد هشدار دهنده بیش فعالی، روش های درمانی آن با دارو و بدون استفاده از دارو، تفاوت این اختلال با  اوتیسم و... تهیه کرده است که مطالعه آن به تمامی خانواده ها به ویژه زوج های جوان که فرزند خردسال دارند توصیه می شود. تمرکز این نوشتار بر توضیح اجمالی درباره درمان بیش فعالی با کمک راهکار های طب سنتی است که در آن به دیدگاه پزشکان این حیطه نیز گریزی زده می شود.

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۷

علائم بیش فعالی در کودکان زیر ۲ سال , علائم بیش فعالی در کودکان ۳ ساله , علائم بیش فعالی در نوزادان , علائم بیش فعالی در بزرگسالان , خصوصیات بچه های بیش فعال , بیش فعالی چیست , سن تشخیص بیش فعالی , پیش فعال یا بیش فعال

دوشنبه, اوت ۵, ۲۰۱۹ - ۱۹:۳۸